Віртуальний методичний кабінет Нікопольського центру професійної освіти

"Пошук"

Школа передового педагогічного досвіду "ПОШУК"

2023-2024 н.р.

План роботи на 2023-2024 н.р.

Якісна сучасна освіта

1 березня в Нікопольському центрі професійної освіти відбулося засідання Школи ППД «Пошук». Досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання розглянули питання інновацій в освітньому процесі, обговорили питання рефлексивного компоненту уроку.

Викладач Шевцова Н.О. розповіла про кейс – урок як сучасний тренд в освіті.

Педагоги переглянули відео Міністра освіти Л.М. Гриневич «Що таке «компетентності» і як вони переплітаються», зробили певні висновки над чим працювати. Активну участь в обговоренні взяла методист центру І.О.Клопінська, яка поділилася власним досвідом формування компетентної особистості на уроках зарубіжної літератури.Педпрацівники  проявили свою творчість та кмітливість під час виконання інтерактивних завдань.

Освітній простір

11 грудня відбулося засідання Школи ППД «Пошук». Викладачі розглянули питання ТРИЗ педагогіки у викладанні загальноосвітніх та спец. предметів, що націлена на творчу особистість.

Викладач Волобоєва О.А. поділилася досвідом колег з міста Кам’янське, зокрема використання проектних технологій та система роботи над проектами. Третяк С.П. розповів про сучасний підхід викладання для газозварників. Поєднання теорії та практики, методика сучасного зварювання на підприємстві «Трубосталь». Ганжа А.Г. поділилась досвідом роботи, зокрема види самостійних робіт на уроках фізики. Викладачі розглянули питання гумору та імпровізації у процесі викладання, поділилися власними цікавими історіями. Досвідчені педагоги працювали над створенням колажу «Щасливий викладач».

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ

.

30 жовтня відбулося чергове засідання Школи передового педагогічного досвіду «Пошук». Досвідчені освітяни створили модель сучасного викладача. Порівняли визначені риси та образи очима дітей та самих педагогів. Обговорили питання: «Сучасна зброя викладача – активні методи навчання». Викладач інформатики Шестак С.Ю. розповів як поєднати онлайн та офлайн на уроці. Педагоги мали можливість переглянути відеоролик «Альтернативна математика».

Викладач                 очима учнів                                                                                                                    Викладачів